قوانین و مقررات

تمامی فروشگاه های اینترنتی که نماد تجارت الکترونیک دارند از جمله فردوس کالا شامل طرح ۷ روزه تعویض کالا می باشد که پس از خرید آنلاین امکان تعویض و مرجوع شدن کالا وجود دارد. این طرح فقط شامل مشتریانی می شود که به صورت آنلاین اقدام به خرید اینترنتی نمایند.

۷روز تضمین طلایی تعویض ویژه مشتریان محترم فروشگاه اینترنتی فردوس کالا

 

رضایت از خرید و اطمینان از سلامت کالا همواره از اولویت ‏‌های فردوس کالا بوده است و برای تحقق این مهم فروشگاه اینترنتی فردوس کالا می کوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتریان برسد. با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسایلی روبرو شوند که درچنین مواردی خدماتی در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده است. مشتریان فروشگاه اینترنتی فردوس کالا برای تست کالای خریداری شده تا ۷ روز فرصت خواهند داشت و در صورتیکه کالای خریداری شده دارای ایراد باشد، فردوس کالا ، کالا را برای آنها تعویض خواهد نمود و چنانچه موجودی آن کالا در فروشگاه تمام شده باشد، مشتریان دو انتخاب خواهند داشت.

 

   اول دریافت کالای مشابه به انتخاب خود

   دوم استرداد وجه

 

لازم به توضیح است که در هر صورت این پروسه حداکثر ظرف سه روز کاری انجام خواهد شد و فروشگاه اینترنتی فردوس کالا هزینه ارسال کالای تعویض شده را نیز برعهده خواهد گرفت.

شروط لازم برای تعویض و استرداد کالا

 

1- مشتری قبل از ۷ روز نسبت به ارسال شکایت خود اقدام نماید، عدم ارسال شکایت در مهلت ۷ روزه به منزله عدم بروز ایراد در مهلت ۷ روزه تست می باشد.

2- ایراد مورد تایید کارشناسان فروشگاه اینترنتی فردوس کالا قرار بگیرد و این ایراد ناشی از استفاده ناصحیح از کالا خریداری شده و یا سایر مشکلات عمدی نباشد.

 

نکته : چنانچه ایراد مورد تایید کارشناسان فروشگاه اینترنتی فردوس کالا قرار نگیرد، هزینه ارسال کالا بر عهده مشتری خواهد بود.

انصراف از خرید

 

در صورتیکه مشتریان به هر دلیلی از خرید خود منصرف شده و کالای خریداری شده را از بسته بندی اولیه خارج ننموده باشند تا هفت روز فرصت خواهند که نسبت به تکمیل فرم عودت اقدام و کالا را مسترد نمایند. لازم به توضیح است که هزینه ارسال عودت کالا بر عهده مشتری می باشد.

 

تبصره: در مورد کالاهایی که قیمت آنها تابع نوسانات بازار می باشد، مهلت انصراف از خرید ۴۸ ساعت می باشد

عدم تطابق کالا

 

در صورتیکه کالای تحویل شده به مشتری با کالای سفارش داده شده مغایرت داشته باشد،فروشگاه اینترنتی فردوس کالا حداکثر ظرف سه روز کاری نسبت به تعویض کالای ارسالی با کالای سفارش داده شده اقدام می نماید و در صورتیکه کالای مورد نظر در فروشگاه موجود نباشد، به انتخاب مشتری، با کالای مشابه دیگر تعویض یا در صورت دلخواه وجه پرداختی مشتری مسترد می گردد.

 

تبصره: در مواردی که قبل از باز نمودن بسته بندی امکان تطبیق سفارش و کالای تحویل شده وجود داشته باشد، لازم است مشتریان قبل از باز نمودن آن مشخصات سفارش و کالای تحویلی را بررسی نمایند زیرا در صورتیکه کالا از بسته بندی و آکبند بودن خارج شده باشد، دیگر امکان تعویض یا مرجوع نمودن آن وجود نخواهد داشت.

.

.

.

فهرست

تنظیمات

اشتراک گذاری

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم